KONST / Litografier / Grafiskt blad 11482309

nr 1148 2309

Grafiskt blad

Sara Ã…berg, signerad och numrerad 47/90. 36x30 cm

Kondition: löst blad

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 4 december 2017
kl 18:29:12

3/12 13:39:10 1      Vinnande bud